Październik

Październik będzie dla nas czasem zasłużonego odpoczynku. Szaleństwo cotygodniowych imprez i pokazów ustało. Nie oznacza to oczywiście kompletnego nieróbstwa, jest w tym miesiącu kilka ważnych spraw.

Obrazek

Październik – Godzinki Księcia de Berry

Najpierw przełożona z września, studyjna sesja zdjęciowa z Bartkiem Mnichem. Odkładaliśmy ją już stanowczo za długo i tym razem nie mamy już wyjścia – publikacja musi przed świętami być.

Kolejną sprawą, bardzo dla nas ważną, będzie próba przejęcia Wieży „Odyniec” na Wzgórzu Joanny pod Miliczem. We wrześniu pojawiła się możliwość zaopiekowania się tym obiektem wraz z kilkoma innymi Stowarzyszeniami (m. in. Ignis Ardens i Twoją Alternatywą) i w tym celu odbyliśmy już pierwsze spotkanie z miejscowym Nadleśniczym. Dotychczas wszystko jest na dobrej drodze, więc może wreszcie wrócimy na wieżę, lecz teraz już w charakterze współgospodarzy 🙂

Powoli będą też dobiegać końca nasze projekty. Zrobimy ostatnie zakupy i musimy zabierać się do ich rozliczania. Nikt nie lubi papierologii, ale czasami trzeba.

Jeśli chodzi o imprezy i pokazy to już chyba koniec na ten rok. Turniej na zamku Toszek, który z nadmiaru zajęć musieliśmy opuścić, zakończył oficjalnie sezon i tym samym to Calisia była naszą ostatnią imprezą A.D. 2013. Co prawda mieliśmy jakiś telefon w sprawie listopadowego pokazu, ale na razie nikt tego nie potwierdził.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s