Grudniowe porządki.

W nadchodzącym miesiącu czeka nas kilka ważnych zadań. Po pierwsze musimy oddać sprawozdania z tegorocznych projektów, a były dwa. Praktycznie wszystko już gotowe, czekamy tylko na kartony z wydrukowaną książeczką i pozbędziemy się ostatniego.

Po drugie składamy nowe projekty w otwartym konkursie ofert naszego Urzędu Miejskiego. Przygotowaliśmy również dwa, złożyliśmy jak na razie jedną, ponieważ co do drugigo mamy inny, diabelski plan. Na razie się zastanawiamy, czy go w ogóle złożymy, ale jakby co mamy czas do 9 grudnia. Na pewno też złożymy jedną ofertę w kategorii tzw. małych projektów, ale to dopiero w styczniu.

Grudzień – Godzinki Księcia de Berry

Grudzień – Godzinki Księcia de Berry

Przykrą sprawą jest fakt, że na weekend 6 – 8 grudnia nasi dobrzy znajomi z Chorągwi Marszałka Wallenroda zaprosili nas na spotkanie mikołajkowe na zamku w Bierzgłowie, a my nie możemy pojechać. Przykrość tym większa, że będzie tam nasza łodzicowa rodzinka…

W niedzielę 8 grudnia, przed południem, weźmiemy udział w „Oldskulowych Porankach Filmowych” w krotoszyńskim Kinie – będzie to chyba ostatni nasz występ w tym roku. Tak na marginesie, mieliśmy pracowity rok 2013 – nie licząc wyjazdów na imprezy historyczne, zaliczyliśmy prawie 30 występów i pokazów.

Przed świętami odbierzemy też z drukarni nasze, tradycyjne już kalendarze. Seria jest jak co roku ściśle limitowana i rozdamy ją wg własnego uznania 😛 Również jak co roku, w tym miesiącu będziemy podsumowywać roczną działalność i „czyścić” listy z ludzi widm – ot zwyczajne, zimowe porządki.

A pod koniec miesiąca… a pod koniec miesiąca żeni się „Kornik” 😛

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s